Strona główna Dodaj ogłoszenie | Darmowe poradniki | Kontakt | Cennik | Reklama | Edytuj/usuń ogłoszenie| Katalog firm (darmowy)  
Kategorie
Polecamy
Mapa Zabrza
Polecamy!

 
PROMOCJA!
Dodaj reklamę tekstową.
SMS za jedyne 3,69 zł brutto/14 dni
Promuj swoją www
Kliknij teraz!
Reklamowane

Regulamin serwisu ogłoszeniowego
 


REGULAMIN


1. Publikowanie ogłoszeń standardowych jest BEZPŁATNE.

2. Serwis nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez użytkowników serwisu, nie pobiera żadnych opłat, prowizji w przypadku znalezienia kontrahenta. Portal działa jedynie jako pośrednik kojarzący obie strony transakcji.

3. Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku realizacji transakcji lub niewłaściwego zachowania stron transakcji.

4. Prezentowane na stronach serwisu ogłoszenia i ich treści nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 KC.

5. Użytkownik akceptuje fakt, iż nie ma prawa rościć jakichkolwiek pretensji wynikłych z wadliwego działania serwisu.

6. Serwis może być używany jedynie do celów zgodnych z obowiązującym prawem.

7. Zabrania się publikowania ogłoszeń i reklam: łamiących prawo, niniejszy regulamin, niezgodnych z dobrymi obyczajami, reklamujących serwisy i firmy konkurencyjne, zamieszczania wielokrotnie ogłoszeń o tej samej treści, ogłoszeń zawierających podteksty erotyczne itp.


8. Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia każdego ogłoszenia i każdej formy reklamy w serwisie bez podania przyczyny i do nie informowania użytkownika o wykonaniu powyższej czynności. Ewentualne koszty związane z publikacją takiego ogłoszenia lub reklamy nie będą zwracane.

9. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany kategorii ogłoszenia, które zostanie umieszczone w niewłaściwej kategorii i do nie poinformowania użytkownika o wykonaniu powyższej czynności.

10. Serwis zastrzega sobie prawo do wysyłania reklam i ofert na adres e-mail podany przy dodawaniu ogłoszenia. Przesyłane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 KC.

11. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników - aktualna wersja regulaminu będzie każdorazowo dostępna na stronach internetowych portalu.

12. Użytkownicy (osoby korzystające z serwisu) wyrażają zgodę na otrzymywanie emaili reklamowych.

13. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronach internetowych Serwisu.
Banery reklamowe
Linki sponsorowane.
| ReklamaKontakt | Regulamin | Doładuj telefon